Zápasy A týmu v krajském přeboru

1. kolo: Chotíkov- SK Slavia „A“ 0:0

Podrobnosti ZDE

2. kolo: SK Slavia „A“ – Horní Bříza 1:1 (1:0)

Stejně jako v Chotíkově, tak i dnes jsme měli více brankových příležitostí než soupeř, ale bohužel jsme je neproměnili. Je z toho znovu remíza. Čekal jsem od nás trochu víc směrem dopředu, ale Bříza zúročila zkušenosti z divize, takže remízu brát musíme. Těší mne, že vzadu nedáváme soupeřům moc prostoru, ale musíme začít dávat góly, snad to vyjde příště s Holýšovem.

3. kolo: Holýšov – SK Slavia „A“ 1:1 (1:1)

Třetí zápas, třetí remíza a mohlo by být i třetí stejné hodnocení. Dáme gól v první minutě, máme další šance, ale druhou branku nepřidáme. Dnes jsme však dělali i chyby a po zbytečné penaltě domácí vyrovnali. Ve druhém poločase jsme měli další minimálně 2 možnosti ke skórování, ale nelepí nám to a někdy nevolíme dobré řešení a chybí nám i chytrost a klid v zakončení. Naštěstí i domácí se v koncovce neprosadili, tak remízu hodnotím jako spravedlivou. Na výhru musíme přidat, zejména v zakončení.

4. kolo: košutka – sk slavia „A“ 3:4 (1:0)

Ze zápasu jsem měl trochu obavy, protože jsme šli trochu do risku s novým rozestavením. Ačkoli tam byla okénka, tak jsme to nakonec zvládli. První poločas byl vyrovnaný, my opět měli pár nevyužitých šancí a domácí zahrávali asi 7 rohů. Druhý poločas se naše hra zvedla příchodem Tomáše Kotvy a během 20 min jsme otočili skóre na 3:1 a navíc ještě nedali penaltu a další jasné šance. Domácí pak vrhli vše do útoku a vyrovnali. Vzápětí jsme si i my pomohli standartkou a bereme 3 body. Vítězství je šťastné, ale vzhledem k množství šancí jsme si ho zasloužili asi víc my.