Ze Sokolova třetí místo a s cenou pro brankáře

Na poslední konfrontaci mimo region Plzeňského kraje vyrazila starší přípravka v sobotu 18. prosince do Sokolova. Pod patronátem města Sokolov, Krajského úřadu KK, Karlovarského KFS a firmy Olivius se odpoledne konal vánoční turnaj pro kategorii U10. Turnaj vyhrálo áčko Baníku, jejich kamarádi z béčka byli druzí. Baník tak získal pro sebe obě nejcennější trofeje.

Na třetím místě se umístili naši kluci, kteří s áčkem Baníku prohráli 4:1, s béčkem pak 3:1, porazili čtvrtou Jiskru Aš 10:0, páté místo obsadil Sokol Junior Hájek. Ten kluci porazili 8:0. Vedle prvního a druhého místa byli sokolovští úspěšní také v individuálním hodnocení. Max Novotný byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje a Jan Lacina zase nejlepším střelcem. Cenu pro nejlepšího brankáře si ale odnesl náš gólman – Mikoláš Petružálek.

Po slavnostním zakončení obou turnajů, které se v sobotním odpoledni odehrály, si děti ze všech týmů navzájem vyměnili dárky, které našli pod vánočním stromkem. Tímto turnajem pro ně fotbalový rok 2021 skončil. K přípravě na novou sezónu se naši borci sejdou ve druhé polovině ledna příštího roku.