Starší přípravka – souhrn

1. kolo okresního přeboru

V prvním utkání podzimu jsme hráli na hřišti odvěkého soupeře v Tlučné. Nejen fyzické dispozice Jana Motlíka byly nad síly hráčů. Zejména po poločasové přestávce se tak zrodilo přesvědčivé vítězství domácího celku.

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
Tlučná SP771414
Vejprnice SP A4266

 

1. kolo turnaje PKFS na Košutce

V turnaji a v jednotlivých utkáních se postupně vystřídali: Houdek, Hauser F., Žálec, Košař, Pavlíček, Nguyen, Křišta, Kužel, Mečl, Míčko, Sojka. A střelci? Ti se někde ztratili mezi kapesníkama. Takže omluva.

TJ Přeštice – SP SK Slavia 4:5
V prvním zápase jsme sehráli vyrovnanou partii s Přešticemi. V přetahované o vedení v zápase jsme nakonec byli šťastnější a zvítězili tím nejtěsnějším poměrem.

Sokol Košutka – SP SK Slavia 8:3
Ve druhém vystoupení na turnaji jsme drželi krok do stavu 3 : 3. Pak se začaly projevovat špatné návyky v týmové spolupráci a nedisciplinovanost jednotlivých hráčů. Zápas jsme nakonec zaslouženě
prohráli.

FK Tachov – SP SK Slavia 8:0
Z pohledu trenéra šlo o nejjednodušší utkání. Pocitově byli tachovští pro nás nejpřijatelnějším soupeřem, ale gólový konečný stav nás vrátil do reality. Máme před sebou hodně společné práce nejen na hřišti, ale také v přípravě, vystupování a v práci a soustředění při tréninku. Jo, fotbal holt někdy bolí.

 

2. kolo okresního přeboru

Blatničtí „rytíři“ se sice k zápasu scházeli jek medvědi ke včelínu, ale na hřišti byli těmi pravými bijci za svůj tým. Nedali nám v ničem „čuchnout“ a po právu zaslouženě zvítězili. Měli daleko větší chuť vyhrát, jejich týmová souhra byla přesvědčivější, nasazení v soubojích 1-1 bylo ukázkové. Kluci odpadávali jak zralé hrušky na podzim. Hrát a naučit se hrát kolektivně je pro nás teď zřejmě ten největší úkol. Individuality to v tomto věku mají těžké.

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
Blatnice SP461010
Vejprnice SP A2133

 

3. kolo okresního přeboru

Tak jsme se dočkali, ale nebylo to zas tak jednoduché. Soupeř z Heřmanky byl houževnatý, snaživý a bude s časem a kolem pro každého soupeře těžším. V okamžicích fotbalu už podobných jsme dokázali využít příležitostí a zažít poprvé v letošní soutěži pocit vítězství. Práce však je před námi dost a ještě víc.

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
Vejprnice SP A3477
H.Huť SP1011

 

2. kolo turnaje PKFS v Křimicích

Do druhého kola jsme do Křimic odjížděli bez tří nemocných hráčů, ale je potřeba říct, že o to větší bylo herní vytížení všech hráčů. A ono jim to samozřejmě prospívá. V turnaji se do hry zapojili: Mečl, Nocar, Houdek, Hauser F., Košař, Nguyen, Křišta, Kužel, Míčko a Sojka. Dlužno podotknout, že tentokrát už jsme nebyli, i přes výsledky, těmi „ořezátkami“ a kluci se snažili hrát a uhrát dobrý výsledek. A to chválím!!! Že jim to tam nepadalo, je otázkou času. A jejich čas – ten určitě přijde.

TJ Sušice – SP SK Slavia 3:2
Klasika – první utkání v turnaji a zahřívaná. Kostrbatě jsme začali a nakonec slušně odehráli partii se soupeřem, který na nás střídal kompletní a vyrovnané pětky. Vyrovnaný zápas se hrál až do úplného
konce. Sušickým se nakonec těsné vítězství podařilo udržet-zaslouženě.

Jiskra Domažlice – SP SK Slavia 6:2
V tomto utkání jsem očekával z pozice trenéra nářez. Nicméně se nekonal. Bylo to především zásluhou dobrého výkonu Martina Mečla v brance a na jeho výkon se nabalila zlepšená hra celého kádru. Jiskra byla určitě fotbalovější, ale borečkové se pomalu probouzejí a začínají vnímat, že bez bez organizace a řádu ve hře spolupráci v týmu, nemůžeme dosáhnout dobrého výsledku.

Sokol Křimice – SP SK Slavia 6:2
Malé derby utkání sousedů přes kopec a Horničku. No, paradoxně jsme si vytvořili dostatek příležitostí, trefovali břevna, tyče, nedokázali prostřelit gólmana křimických, a přesto nebo právě proto jsme odešli poraženi. Už to ale byl zápas, kde jsme si zahráli fotbal a snad i pochopili, že vším je mnoho činností, které když se poskládají dohromady, tak to je tým a výkon za který se kluci nemusí stydět. Takže příště…