Vítězství na mezinárodním turnaji

Starší dorostenci se ve dnech od 30. května do 2. června zúčastnili 14. ročníku mezinárodního fotbalového turnaje BASINUS Trophy v Německu.

V naší kategorii U19 bylo celkem 10 mužstev, rozdělených do 2 skupin. Našimi soupeři skupině byl JOV Lille z Belgie, holandské týmy MSV‘ 19 a Niftrik a německý tým SV Ottenssen. V zápasech ve skupině jsme neztratili ani bod a vyhráli ji s celkovým skórem 8:0. O postup do finále jsme narazili na domácí tým FSG Bensheim. Celé utkání se sice odehrávalo v naší režii, ale převahu jsme nedokázali vyjádřit góly. O postupu tak musely rozhodnout pokutové kopy, které nás posunuly do finále. Skvěle zachytal brankář J. Vacín, který zneškodnil tři penalty soupeře. Posledním zápasem turnaje bylo naše finále s CSV Vios Vaassen z Holandska, které jsme vyhráli 2:0.

Kluci po celý turnaj předváděli velice pohledný fotbal, plný nasazení a krásných kombinací, který ohodnotili kladně i trenéři ostatních týmů.

Branky: Marek Hájek 3, Tomáš Kotva 3, Pavel Davídek 2, Michal Šmídl 1, Robert Vomáčka 1

Poděkování patří celému týmu, který dobře reprezentoval náš oddíl, rodičům a trenérovi B. Hrubému za organizaci, zajištění turnaje a dobrou tréninkovou přípravu.

Homolka