Kanonádu odstartovala Kristlova paráda

Rozcvičení obou celků v horkém odpoledni zpříjemňovali ostřikovače trávníku. Víc působili na domácí celek, protože deset úvodních minut Slavii prakticky k ničemu nepustili. Až ve 12´ se přes takřka ragbyovou zónu domácího celku pronikl do šance Kolář, ale lekl se domácího gólmana Bejdáka. Ve 28´ se obsadil do „role génia“ Tomáš Kristl. Na vlastní polovině za středovým kruhem si všiml postavení Bejdáka za hranicí šestnáctky a parádním kopem jej překonal. Nutno říct, že tohoto postavení – nabídky opakovaně už nikdo nevyužil. V 39´ prolétl zónou domácí obrany míč na rozběhnutého Ženíška, ten jej poslal za obranu domácích, Kolář pustil na číhajícího D. Křena, pro něhož nebylo problémem dorazit míč do odkryté branky. Tentýž hráč využil stereotypu zónové obrany domácích, obešel i Bejdáka a ve 43´ zvýšil už na 0:3.

Poločasová přestávka, vyjma slovní přestřelky mezi střídajícími hráči obou družstev, nic nového nepřinesla. Domácí dál praktikovali „ragbyovou zónu“ a nebylo tedy nic udivujícího, že to byla Slavia, která měla další příležitosti. Adam Kolář v 66´ ale ani svoji druhou šanci v samostatném náběhu neproměnil. Nicméně po třech minutách se mohl za svoji aktivitu konečně radovat. Zprava pronikl obranou domácích R. Křen, naservíroval nabíhajícímu Kolářovi míč, který by jen „nekopa“ neumístil do branky. Gólovou pohromu domácích dokonal v 77´, ve druhém poločase hodně agilní, Kýček. Naběhl si do šestnáctky a zblízka překonal Bejdáka popáté. V samotném závěru běžel na branku domácích střídající Havránek. Místo koncovky zvolil přihrávku na nabíhajícího Bártu, jehož pravačka těsně minula pravý „vingl“ Bejdákovy branky. Zlí jazykové tvrdí, že se tak vyhnul platbě do týmové kasy za první branku v sezóně.

Trenér J. Šámal: „Pro nás to je důležité vítězství. Sice malinko utrápené, ale zcela zasloužené. Věřím, že to pro kluky bude povzbuzení a správný impuls do dalších zápasů.“

Záznam utkání najdete zde   

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
Chotíkov0000
"A" tým3255