Série tří porážek prolomena

Nebylo to jednoduché utkání. Postavení hostů signalizovalo, že se budou chtít vyhnout problémům vbarážové či sestupové rovině a my, už konečně, vylezeme z děr, do kterých jsme se dostali třemi porážkami v řadě. Jak psáno, tak bylo.

Vše začalo zakončením Staňka střelou do břevna a pokračovalo parádní ranou Kristla ze dvaceti metrů do sítě – 1 : 0. Pět minut před poločasem si Faltus zakřičel – mám – a už jen užasle zíral, jak míč pomalu zapadá za tyčku mimo branku.

Změna stran nic převratného nepřinesla, tedy vyjma druhého zaváhání Faltuse. Hostům se nakonec začal naplňovat sen o bodu, zejména když v 78´dotlačil míč po rohovém kopu do sítě Vnouček. O dvě minuty později ale mohli zapomenout. Zaváhání obrany využil střídající Bárta, který se doslova probil do výhodné pozice, adresoval přihrávku Lhotkovi a ten, v jednom ze svých světlých okamžiků, ukázal co v něm je – 2 : 1. Ani pak to hosté nevzdali a výsledkem bylo třetí zatrnutí Dereka Faltuse. I tentokrát bez následků, ale jakoby tím předznamenal, co se bude večer dít ve finále LM. Jak vidno, nikdo, nikdy nemá míti nic za definitivní.

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
"A" tým1122
Holýšov0111