Trenér Hrubý k účasti na turnaji v Bregenzu

Po návratu se k účasti dorostu na turnaji v Bregenzu vyjádřil i trenér Bohuslav Hrubý.

„Hráli jsme v krásném prostředí Bregenzu v Rakousku na velmi kvalitních hřištích. V kategorii U19 jsme skončili na druhém místě, což je obrovský úspěch, protože to byl turnaj starších dorostenců. V našem týmu bylo sedm věkově mladších hráčů, tedy polovina mužstva. Kromě fotbalu jsme si ve volném čase vyjeli lanovkou potěšit se krásným výhledem na Bodamské  jezero. Na zpáteční cestě jsme navštívili největší aquapark v Evropě poblíž Mnichova.
Výsledky – 1. den: SV Muttenz (Švýcarsko) 0:4, SV Krummesser 0:0, Team Baden Wurttembe 3:0 (oba Německo), což znamenalo druhé místo ve skupině.
Druhý den: FC Jorat-Méziéres (Švýc.) 4:0, FC Hegenheim (Francie) 1:0, TB Wurttembe 2:0, první místo v semifinálové skupině.

Ve finále jsme prohráli 1:3 s SV Muttenz. Bylo to pro kluky velmi náročné, protože všech 7 zápasů jsme odehráli během 23 hodin.

V zápasech nastupovali hráči: Davídek, Tomášek, Vomáčka, Csambal, Formánek, Pechmann, Bayer, Kotva, Karafiát, Hájek M., Král, Šmídl, Žďárský, Vodrážka – všichni výborné výkony. Branky: Šmídl 4, Král 3, Pechmann, Hájek M., Csambal, Bayer.