Série tří porážek v řadě naplněna

Jakoby pauza, kterou si projde každý klub KP, který měl na jaře hrát utkání s Rozvadovem, zapůsobila na náš tým jako hluboký herní výpadek bez bodového přídělu. Tak se stalo v Mýtě, doma s Nýrskem a o víkendu na Rapidu.

Sluncem zalité dopoledne a ticho, které se šířilo k řece, rušili pouze hráči obou celků-zejména domácí gólman Beke. Taková to byla idylka. Domácím vydržel tlak a mírná převaha pouhých patnáct michálkovských minut a poté se hra pozvolna srovnala. Oboustranně byla k mání hra plná nepřesných přihrávek, chyběl důraz v soubojích a gólovek bylo poskrovnu. Dva povedené centry a snaha o dorážku z naší strany ke gólu nevedly a domácím naopak stačil jediný šlapák k penaltě a bodovému zisku.

Celý druhý poločas se hrál v naší režii, ale i tak měli domácí paradoxně dvě velké příležitosti ke skórování. Za nás měli šance hlavičkující Davídek a R. Křen, který svoji příležitost nevyřešil dobře. Snahu nešlo upřít, ale jen snaha je bohužel málo.

Trenér J. Šámal k tomu dodává: „Momentálně se trápíme v koncovce. Šance jsou, jen je špatně řešíme, a to nás stojí body a dobrý výsledek.“

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
Rapid 1011
"A" tým0000