Snahu nelze upřít

V sobotu pokračovala soutěž dalším zápasem našich fotbalistů s hráči z Rokycan. Ač zápas nebyl výsledkově povedený nelze našim borcům upřít od začátku zápasu snahu v zápase uspět. Oproti předchozímu zápasu na Košutce hráli naši hráči s velkým nasazením.

Zápas jsme začali hrát aktivně, což nám přineslo hlavně v jeho úvodu několik slibných šancí. Bohužel pro nás zůstaly nevyužité a soupeř nás do přestávky potrestal prvním gólem. Ve slibné šanci k vyrovnání se ocitl po výborném napadání protihráče Jakub Bartoníček, ale k zakončení ho soupeř dvěma zákroky nepustil, byť každý ze zákroků mohl být označen za penaltový.

Do druhého poločasu nastoupili kluci s chutí zápas otočit a vyhrát. Soupeř si ale svůj náskok pohlídal a postupně k němu zaslouženě přidal další dva góly. Je potřeba říci, že rokycanští fotbalisté si v osobních soubojích, v situacích jeden na jednoho, tři na tři počínali o něco lépe. Našim hráčům se nedařila rozehrávka od vlastní brány a postup do útoku, jak bychom si představovali. Chybí nám více fotbalovosti včetně finálové koncovky při střelbě. Víme tak, kde musíme přidat a v příštím zápase na hřišti FK Nepomuk oslavíme naše vítězství.

Také musím pochválit oba hráče z naší starší přípravky Dušana Sušánka a Vojtu Pastora, kteří se bez strachu a s velkým nasazením zapojili do zápasu s o dva roky staršíma rukama. Ukázali nám kus ze svého fotbalového umění a určitě přinutili trenéra dát těmto hráčům šanci zahrát si a dostat více příležitostí i v dalších zápasech.

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
Vejprnice MŽ0000
Rokycany MŽ1233