Úvod jara se starším žákům nepovedl

Po úvodních dvou odložených kolech jarní části sezóny nastupovali starší žáci k prvnímu mistrovskému zápasu doma se Startem Luby. Takto hodnotil průběh utkání trenér J. Růžek. „Zápas se nám nepovedl. Vkročili jsme do něj ospale a bez nasazení. Po 15 minutách jsme se zlepšili a začali hrát fotbal. Přišly ale také šance na straně soupeře – tyč a břevno a hlavně naše šance. 2x postupovali kluci sami na brankáře a měli další vyložené příležitosti, které jsme prostě nedali. Výsledkem byl poločas 0:0.
Druhá půle byla o tom, že soupeř dával branky a my zahazovali i ty nejvyloženější šance. Bez vstřelených branek se nedá vyhrát, protože ty za nás nikdo nedá. Soupeř nás převyšoval v počtu vysokých a urostlých hráčů, ale to nás neomlouvá od porážky. Musíme se více o míče prát a hrát s větším nasazením. Celkové hodnocení zápasu je, že jsme si tento zápas prohráli sami naší slabou koncovkou, ale herní projev byl vyjma úvodu utkání na slušné, zejména kombinační úrovni.“
Ve čtvrtek 29. března hrají starší žáci od 18.00 hodin odložené utkání 16. kola s TJ Klatovy na UMT 33. ZŠ v Plzni-Skvrňanech.

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
Vejprnice SŽ0111
Luby SŽ0444