Úspěšný turnaj ve Štěnovicích + VIDEO

4. února 2018 pokračovala za naší účasti třetím turnajovým kolem zimní halová liga mladších žáků ve Štěnovicích. Kluci byli po dvou pátých místech z předchozích turnajových kol zařazeni do skupiny o celkové 9. – 16. místo. V této skupině se kluci postupně utkali s Letnou 0:0, Kozolupy 3:1, Rapidem 3:0, FCVP Ž 1:0, Košutkou 3:0, K.Újezdem 2:0 a Smíchovem 1:0 s celkovým skórem 13:1.

Po prvním remízovém zápase naši fotbalisté postupně přidali na důrazu, rychlosti a bojovnosti a zaslouženě z dalších utkání odešli jako vítězové. Stali se tak vítězi třetího turnajového kola a bohužel po neúprosné turnajové matematice celkově obsadili 9 místo.

Kluci celkem na tomto turnaji odehráli dvacet jedna zápasů – 11x vyhráli, 6x remizovali a 4x prohráli s celkovým skórem 26:11.

Pozitivní na naší účasti je především to, že se kluci zápas od zápasu zlepšovali, začali hrát více týmově, bojovali, drali se do zakončení, což se odrazilo i na výsledném skóre.

Celkové zlepšení naší hry se projevilo ve třetím turnajovém kole, kdy kluci nastříleli více gólů než v předešlých dvou kolech dohromady. Za své vystoupení si tak zaslouženě odvezli pohár, diplom a krásný nový fotbalový míč, který budou mít příležitost vyzkoušet na příštím tréninku. Můžeme se rovněž pochlubit i jedním individuálním oceněním pro nejlepšího hráče turnaje, které získal Jakub Bartoníček.