Nejbližší zápas

FC Dynamo Horšovský Týn SŽ - SK Slavia Vejprnice SŽ

Odehrané zápasy

Košutka nad síly starších žáků

Další mistrovský zápas jsme začali velmi špatně a během chvilky jsme prohrávali 2:0. Poté jsme pomalu hru se soupeřem vyrovnávali, ale další chyby poslaly soupeře do vedení 4:0. Tak skončil i první poločas. Druhý poločas přinesl mírnou převahu Košutky a další branky v naší síti. Musím přiznat, že hra našich mladých hráčů není špatná, ale […]

Potěšila hra proti vyspělému soupeři

Mistrovské utkání, s lídrem soutěže, mělo překvapivě vyrovnaný průběh. Během prvního poločasu, ve kterém jsme inkasovali tři branky, jsme kombinační hrou ve středu hřiště nepouštěli soupeře do obávaného tlaku. Druhá půle se nelišila od prvé. Favorit utkání se neustále snažil o vstřelení branky a my mu v jeho snažení bránili. I přes vysokou porážku musím […]