O třech bodech rozhodl první poločas

Domácí mistrovský zápas se Sportovní školou Plzeň jsme začali velice dobře. Po krásné kombinační akci přes D. Vodrážku jsme zakončili gólem, který vstřelil P. Davídek. Druhou branku dal D. Vodrážka, kterého krásně uvolnil J. Bayer, třetí gól ještě do poločasu přidal Nguyen The Dung Petr. V prvním poločase jsme navíc nevyužili další tři brankové příležitosti. […]

Snaha o zvrat zápasu se vymstila

Mistrovský zápas se soupeřem, který měl stejně bodů nás zavedlo do Přeštic. I přes týdenní výpadek v tréninku, kdy na tréninky chodilo torzo hráčů, předvedl tým velmi dobrý výkon. První poločas byl lepší soupeř, který využíval naší nesehranost. Taky jsme prohráli první půlku 1:0. Do druhého poločasu nastoupili kluci velmi odvážně a koncentrovaně. Po celý […]