Vítězný vstup do republikové soutěže

První mistrovské utkání v nové soutěži, divize dorostu, jsme odehráli z oddílem Spartak Příbram. Utkání začalo ve svižném tempu a bylo celý první poločas vyrovnané. Šance byly na obou stranách. P. Davídek zakončil samostatný únik střelou vedle branky, A. Drda zase zneškodnil krásnou střelu, která mohla skončit gólem, takže první poločas skončil 0:0. Do druhé […]

Průměrný výkon na závěr soutěže

V posledním utkání v soutěži jsme nastoupili bez 3 hráčů základní sestavy, hlavně byla znát neúčast Garchenka. První poločas v pohodě, do druhého nenastoupil Šmídl, hra se vyrovnala a nebýt výborného výkonu brankáře Vacína,tak soupeř vyrovnal. Kromě Vacína hráli dobře celoroční opory Černý, Bayer, Kotva, Šmídl. Přiblížil se jim ještě Vodrážka. Ostatní hráli daleko za […]