Nejbližší zápas

SSC Bolevec MŽ - SK Slavia Vejprnice MŽ

Následující zápasy

Tvrdá práce nese plody

Trenér Jan Karel: „V dnešním zápase proti Nýrsku byla z kluků cítit nervozita. Poločas skončil 0:0. Po hvizdu druhého poločasu jsme zlepšili hru s balónem. V penaltovém rozstřelu jsme udrželi nervy na uzdě a za pomoci skvělých zákroků gólmana, který nás držel celý zápas, vše dotáhli do vítězného konce. Začíná se projevovat tvrdá práce celého […]

Laxní přístup ve druhé půli

Je neuvěřitelné, jak dokážeme promrhat během poločasové přestávky vše, čím jsme se prezentovali během prvního poločasu. I ty dva góly byly vcelku zbytečné, ale budiž. Jemná pochvala o poločase zapůsobila negativně, protože my umíme vše, proč se snažit. Bohužel během pěti minut jsme obdrželi PĚT!!! gólů, které nás vrátily do reality.  Místo soustředěného sledování hry […]