Nejbližší zápas

TJ Slavoj Žihle - SK Slavia Vejprnice "A"

SK Slavia Vejprnice – TJ Keramika Chlumčany 4-1 (2-0)

Turnaj Senco Doubravka 2018, 2. kolo zápas. SK Slavia Vejprnice – TJ Keramika Chlumčany 4-1 (2 -0) Branky: Kuhajda 3, Křen R. „Po nočním a dopoledním vydatném sněžení čekaly oba celky 40 minut na to, až bude odstraněn sníh z hrací plochy. Čekání zpříjemnilo stále silnější sluníčko a prostoj nikomu nevadil. V samotném utkání byla k vidění celá […]

SK Slavia Vejprnice – TJ  Zruč 5-0 (4-0)

Turnaj Senco Doubravka 2018, první zápas  SK Slavia Vejprnice – TJ  Zruč 5-0 (4-0) Branky: Paul 2, Křen R., Kristl, Svoboda. „Vstup do dalšího ročníku zimního turnaje, pořádaného SENCO Doubravkou, se nám vydařil.  V zápase jsme o svém vítězství rozhodli už v průběhu 1.poločasu, kdy jsme potrestali hrubé chyby soupeře. Příští utkání hrajeme v neděli 21. ledna na […]