Neúspěšný start žáků v Křimicích

Starší žáci: FC Křimice – SK Slavia 3:2 (2:0)

Dne 26.8. 2023 jsme odehráli MU s týmem starších žáků Křimic. Utkání se pro nás nezačalo vyvíjet dobře, po deseti minutách jsme prohrávali 2:0. Takto také skončil první poločas. ve druhém poločase snížil na 2:1 Matyáš Herzog, což vypadalo nadějně. V 70. minutě jsme bohužel obdrželi 3. branku. Minutu před koncem snížil Patrik Marek na 3:2, tento stav vydržel až do konce.

Podrobnosti ZDE

Mladší žáci: FC Křimice – SK Slavia 5:3 (3:1)

V sobotu, 26. 8., jsme odehráli naše první mistrovské utkání, krajského přeboru mladších žáků, proti týmu FC Křimice. Utkání nabídlo mnoho zajímavých fotbalových okamžiků, byť jsme prohráli 3:5. Velmi si vážíme a oceňujeme bojovnost a nasazení našich kluků, že zápas gólově dotáhli na nerozhodný stav 3:3. Utkání se zlomilo po inkasovaném, nešťastném gólu na 3:4. Za náš tým skórovali dvakrát Viktor Kolářík a jednou Antonín Tupý.