Městský přebor přípravek

Ve čtvrtek 21. dubna jsme hostili další kolo MPSP a hráli jsme s těmito celky:

Vejprnice – Senco A 1:2

V prvním zápase jsme zaspali začátek utkání a dostali 2 branky. Utkání bylo vyrovnané a při troše štěstí jsme mohli i zvítězit. I když jsme se vehementně snažili vyrovnat, bohužel se nám to nepodařilo. Je to pro náš tým ponaučení do příštích zápasů – nenechat si utéct začátek.

Veprnice – Křimice 7:1

Ve druhém zápase jsme porazili mužstvo Křimic jednoznačně 7:1, kdy naši kluci hráli s velkou chutí a proměňovali šance.

Vejprnice – Petřín 4:3

Ve třetím zápase nás čekal tým Petřína, který nás před týdnem porazil 1:0, takže kluci jim měli co vracet. V utkání jsme byli lepší a jen nás mrzí, že jsme si nechali vstřelit dvě zbytečné branky za stavu 3:1. Utkání jsme nakonec zvládli, protože jsme vstřelili minutu před koncem rozhodující gól. Tímto vítězstvím jsme sami sobě dokázali, že umíme hrát dobrý fotbal proti dobrým soupeřům.

Celkově jsme s dnešním turnajem spokojeni a budeme pracovat dál na zlepšení činností, které nám v dnešních zápasech moc nešly. Kluky velice podpořili rodiče, kteří vytvořili skvělou diváckou kulisu a my jim za to moc děkujeme. V těchto utkáních nám hodně pomohl Toník Tupý, který měl za sebou dnes několik utkání za okresní výběr. Moc mu děkujeme a kluci v kabině mu po zápasech hodně zatleskali. I tímto gestem se utužuje naše parta.