Krajský přebor starších přípravek – 1. kolo

19. března jsme odehráli první jarní kolo KPSP v Horažďovicích s těmito výsledky:

TJ Horažďovice – Slavia Vejprnice 1:3

I přes řadu omluvenek z různých důvodu jsme odehráli se silným soupeřem velmi dobré utkání. Hráli jsme ze zajištěné obrany na brejky, kterými jsme otočili výsledek. Za pochvalu stojí výkon brankáře Mikiho Petružálka, který nás několikrát podržel. Ostatní bojovali nadoraz.

Slavia Vejprnice – Jiskra Domažlice 6:0

V tomto utkání jsme se potkali se starými známými ze soustředění a ani tentokrát na nás Domažlice nestačily. Po našem dobrém výkonu to byla jednoznačná záležitost.

Slavia Vejprnice – TJ Luby 2:8

Ve třetím utkání jsme narazili na nejtěžšího soupeře. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0:5. Po té jsme hru částečně zlepšili, ale na lepší výsledek to dnes nestačilo. Tým Lub tvořili hráči pouze ročníku 2011, kteří jsou fotbalově o kus před námi.

Slavia Vejprnice – Okula Nýrsko 5:1

V poslední zápase jsme jednoznačně přehráli Nýrsko, ale už byla znát na našich hráčích únava, protože jsme měli na tento turnaj pouze 8 hráčů. I tak musíme všechny kluky pochválit za snahu a nasazení. Celkově se turnaj vydařil a už netrpělivě vyhlížíme start Městského přeboru. Děkujeme Tondovi Tupému za účast podpořenou dobrým výkonem.

Tohoto turnaje se zúčastnili: Miki Petružálek, Dan Kučerka, Kuba Trachta, Tomáš Král, sourozenci Fialové, Dan Konáš, Tonda Tupý, Honza Vodička.