Vynikající Zýka další prohře nezabránil

Netradičně ve středu sehráli své své další mistrovské utkání mladší dorostenci v Hořovicích. Sice pomalu končí prázdniny, ale i tak visel nad utkáním otazník v podobě počtu hráčů k zápasu. J. Beneš a D. Křemenák nastoupili v utkání staršího dorostu od počátku, v průběhu se do utkání zapojil i M. Kučera a P. Zýka. Nicméně byli poté k dispozici pro naše utkání.

Jestliže jsme měli k dispozici tři náhradníky, pak domácí ani jednoho. Kvalita se pak ukazovala v přesnosti přihrávky při založení útoku a pozicích (pohybu) na trávníku. První branku jsme dostali už v 5. minutě po zbytečně otevřeném prostoru ve středu obrany. Kluci se nepoložili a až v rozmezí 38. a 40. minuty se domácí dostali do tříbrankového, ale rozhodujícího vedení.

Po obrátce se 2x vyznamenal P. Zýka v brance, ale zbývajícím dvěma brankám a po chybách v rozehrávce (hráči v pohybu do útoku) nezabránil. V utkání jsme si i my vytvořili pár příležitostí, které končili většinou avizovanou nepřesnou přihrávkou. Nicméně jsme se dočkali a v 78. vstřelil střídající J.Beneš naši jedinou branku.

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
Hořovice MD3255
Vejprnice MD0111