Nepostoupili, ale rozhodně nezklamali

Mladší přípravka sehrála druhý kvalifikační turnaj Ondrášovka cup 2020. Opět se hrálo na našem hřišti a i tentokrát se bylo na co dívat. Pro naše kluky byl turnaj přínosem, protože v přeboru okresu zatím tak vyrovnané zápasy nemají možnost hrát.

Slavia Vejprnice – FC Písek 1:3

V tomto utkání jsme nebyli horším celkem, ale rozhodla povedená střelba píseckých z větší vzdálenosti, po které jsme inkasovali dvě branky. My jsme tolik prostoru neměli.

Slavia Vejprnice – TJ Hradiště 7:3

Naše jediná výhra se zrodila po velmi dobrém výkonu a byla před zápasem s rokycanskými Kohouty pro tým potřebná.

Slavia Vejprnice – Kohouti Rokycany 2:3

S pozdějším vítězem turnaje jsme hráli více než vyrovnanou hru. Dokonce jsme vedli 2:0, ale náskok se nám nepodařilo udržet. Neproměnili jsme řadu gólových šancí, a to nás stálo lepší výsledek. Velká, a ve vývoji turnaje rozhodující, šance na postup.

Slavia Vejprnice – SK Petřín 1:4

V tomto utkání jsme ještě 5 minut před koncem drželi stav 1:1. V závěru utkání jsme po chybách při střelbě soupeře ze střední vzdálenosti inkasovali zbytečné branky.

Slavia Vejprnice – Slavia Karlovy Vary 0:4

V utkání dvou Slavií jsme doplatili i na los turnaje, protože jsme hráli třetí zápas v řadě a evidentně nám došly síly.

Trenéři: Nepovedlo se. Přesto turnaj hodnotíme kladně, protože přinesl srovnání s mužstvy,  která trénují i 4x týdně a tréninky probíhají i v jejich sportovních třídách. Letošní ročník okresního přeboru mladších přípravek pravděpodobně vyhrajeme s velkým odstupem a takové srovnání je pro nás víc než vhodné.  Dále budeme pracovat s hráči a připravovat je na přechod do vyšší kategorie.