Takových porážek ještě bude…

5. kolo Okresního přeboru přípravek

V dalším kole přeboru okresu jsme doma přivítali Baník Zbůch se třemi šikovnými dívkami. Soupeř prokazoval v uplynulých kolech dobrou střeleckou formu, a tak se čekalo, jak si povede u nás. Začali jsme dobře a dokázali odpovídat na branky soupeře, ale soupeř se nakonec prosadil a zvítězil. Fakt, že jsme měli pár ušmudlaných příležitostí ke skórování na tom nic nezmění. Pomaloučku, polehoučku se ale z panáčků dává dohromady kolektiv, do party to je ještě daleko.

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaVýsledek
Vejprnice SP A2355
Zbůch SP3477

 

3. kolo turnaje PKFS
Výborná akce na 33. ZŠ ve Skvrňanech

Do sestavy významně zasáhla nepředpokladatelná zranění a neúčast bez omluvy. Nicméně se kluci se svými soupeři poprali a nechybělo moc a radovali se víc. To by ale nesměli dělat některé činnosti na vlastní pěst.

Sestava: Mečl – Nocar, Kolářík – Hauser – Houdek, Míčko, Křišta, Sojka
Branky celkem: Míčko 7, Houdek 5, Křišta, Nocar, Kolářík po jedné brance.

TJ Holýšov – SK Slavia Vejprnice 5:3
Neutekly ani dvě minuty a M. Mečl tahal potřetí míč ze sítě. Teprve poté začal i pro nás zápas. Kluci začali hrát a dokázali skóre srovnat. Návrat k opakujícím se chybám nás zákonitě stál lepší výsledek.

SK Klatovy – SK Slavia Vejprnice 9:6
Ve druhém svém vystoupení v turnaji začali kluci mnohem lépe, ale ani vedení 1:3 a 2:4 nedokázali udržet, natož navýšit a zákonitě přišel trest v podobě navýšení skóre až na 4 : 9. Nutno podotknout, že to borečkové nezabalili a dokázali upravit skóre na konečných 6:9.

FC Viktoria Plzeň „C“ – SK Slavia Vejprnice 4:6
První zápas s Viktorkou. Někteří z toho měli horečku, jiní se s tím popasovali slušně. Radost z vítězství měli kluci velkou a nic na tom nezměnil fakt, že hráli proti mladší přípravce. Hráli proti Viktorce a basta. A to se počítá. Pro kluky radost, pro trenéra starost, ale radost je důležitá pro další práci.