Pochvala za bojovnost

Do domácího zápasu s SK Petřín jsme nastupovali trochu s obavami, protože minulý týden jsme prohráli 9:1 v Sedlčanech.

Realizační tým byl posílen o p. Křena a tým byl oslaben o J. Bayera, který se zranil v utkání mužů. Sestava byla také trochu pozměněna –  M. Homolka se posunul do útoku k P. Davídkovi, v záloze nastoupili D. Vodrážka, L. Sochor, T. Kotva, J. Vacín. Obrana D. Hájek, O. Černý, D. Garchenko a V. Formánek.

Od začátku se hrál kombinační fotbal, soupeř nás trochu přehrával a v první polovině nám dal po našich chybách dva góly. Kluci, ale nesložili zbraně a do poločasu snížili na 2:1, když se těsně před přestávkou trefil J. Vacín. P. Davídek šel ještě sám na brankáře, ale nedal.

Na začátku druhého poločasu začal lépe soupeř a zatlačil nás do defenzívy. V těchto okamžicích nás podržel brankář A. Drda, který zabránil odskočení soupeře na více gólů. Museli jsme hru oživit, protože někteří hráči už tahali nohy, a tak postupně nastupovali náhradníci ( M. Hrad, D. Csambal, T. Honal, P. Nguyen ). Když už se zdálo, že prohrajeme první domácí utkání, tak D. Hájek vstřelil po závaru vyrovnávací gól.

Penalty se nám daří proměňovat, a tak jsme si připsali další dva body do tabulky i díky A. Drdovi, který dvě penalty chytil.

Pochvalu zasluhuje celý tým za bojovnost a soudržnost, která nám chyběla v minulých zápasech.

Trenéři Homolka, Křen

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasZákl.hr.dobaPenaltyVýsledek
Vejprnice SD11243
Petřín SD20222