„Do utkání jsme vstoupili hodně ospale. Soupeř byl prvních 20´aktivnější a výsledkem toho bylo několik závarů, které jsme naštěstí přežili bez následků. Pak jsme převzali iniciativu, do konce poločasu si vypracovali tři šance, které volaly po brance. Nicméně do kabin se šlo za bezbrankového stavu,“ uvedl po zápase trenér domácího týmu J. Šámal.
„Po přestávce jsme pokračovali v naší aktivní hře, hrozili jsme hlavně především ze standartních situací, ale ke gólu to nevedlo. Postupem času domažlická „Benfika“ vyrovnala hru, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovala. V závěru zápasu mohl rozhodnout Adam Kolář. Ve 100%ní šanci zklamal a o osudu utkání rozhodly penalty. V těch neuspěl náš Ženíšek a druhý plusový bod tak bral soupeř.
Dnes jsme dva body ztratili, protože jsme nevyužili nabízené šance. Soupeř žádnou takovou neměl. Penalty? To je vždy loterie,“ zhodnotil závěr zápas J. Šámal.